فرم نمونه گیری در محل

نام و نام خانوادگی بیمار(Required)

با فرایند ثبت نمونه گیری آزمایش در منزل یا محل کار آشنا شوید.

ثبت درخواست نمونه گیری رایگان در منزل یا محل کار.

نمونه گیری در منزل، در شرایط کنونی که رفت آمد در کلانشهر ها به ویژه تهران بسیار پرهزینه و زمانبر میباشد سرویس نمونه گیری در منزل میتواند گزینه خوبی باشد تا به موقع تست ها و نمونه گیری ها دقیق و سر زمان انجام شود. این مرکز با به کار گیری پرسنل مجرب و کار آزموده جهت نمونه گیری میتواند با در نظر گرفتن شرایط روحی بیماران عزیز و با در نظر گرفتن موقعیت مکانی بیمار با بهترین شرایط ممکن نمونه گیری در منزل را از شما عزیزان دریافت کرده و در شرایط استاندارد به آزمایشگاه منتقل نمایند.

آزمایش در منزل یا محل کار

با ثبت سفارش آزمایش در منزل میتوانید از خدمات ویژه استفاده نماییددر واقع آزمایش در منزل علاوه بر صرفه جویی در وقت کاهش ترافیک و آلودگی هوا در شهرها نیز تاثیرگذار خواهد بود. خدمات آزمایش در محل به جهت رفاه حال مراجعین محترم میباشد. درخواست آزمایش در محل در این سایت به صورت اینترنتی و تماس با این مرکز میباشد. انجام کلیه آزمایشات شما در منزل به صورت کاملا رایگان انجام میپذیرد. (هیچگونه هزینه ایاب ذهاب و نمونه گیری در محل از شما دریافت نخواهد شد) کافیست درخواست خود را ثبت کنید.

مراحل درخواست نمونه گیری رایگان در منزل یا محل کار

درخواست نمونه گیری در منزل

هزینه نمونه گیری در منزل

هزینه نمونه گیری و ایاب ذهاب در منزل کاملا رایگان است. نمونه گیری در مناطق ۲۲ گانه تهران با هزینه کاملا رایگان انجام می‌شود. و هزینه آزمایش در منزل تماما بستگی به نسخه و تست های موجود در نسخه دارد. هرچند که هزینه آزمایشات با بیمه های پایه و تکمیلی محاسبه میشود. ولی هزینه نمونه گیری در منزل کاملا رایگان می‌باشد. 

بیمه های پایه شامل: تامین اجتماعی –سلامت-نیرو های مسلح-تمامی بانک ها-شهرداری –کانون سردفتران…

 • بیمه های تکمیلی: آسیا –دی –ایران –آتیه سازان-دانا-ما-نوین-و…….

هزینه آزمایش در منزل

هزینه آزمایش خون بارداری بدون نسخه توسط آسان اکران با احتساب هزینه آزمایش در منزل می توانید همین الان از طریق این سایت ثبت نام کنید و بدون پرداخت هزینه نمونه گیری در منزل یا محل کار آزمایش دهید. اگر تستی آزاد باشد بیمار باید فرانشیز و هزینه آن را پرداخت کند. اگر بیمار نسخه و بیمه نداشته باشد کلا به صورت آزاد هزینه محاسبه می شود. و تمامی هزینه ها طبق تعرفه وزارت بهداشت است.

تعرفه نمونه گیری در منزل

نکته قابل توجه و مهم دیگر جلوگیری از اتلاف وقت می باشد که با هماهنگی که پرسنل آزمایشگاه عماد با شما عزیزان انجام می دهند بسته به نوع آزمایشی که پزشکتان برایتان نوشته زمانی را هماهنگ کرده و نمونه گیری انجام می شود و با در نظر گرفتن شرایط ایمن نمونه شما به آزمایشگاه منتقل می شود. رفت و آمد در تهران شلوغ و پر ترافیک همیشه یکی از دغدغه های شهروندان می باشد مخصوصا برای افراد سالخورده دشوار تر است در این میان اگر برای کار و رسیدگی  امور درمان باشد از حوصله این عزیزان خارج است چه بهتر که برای این امور از منزل خارج نشوند و آزمایشگاه عماد با ارائه خدمات نمونه گیری در منزل این خدمت  مهم را برای این عزیزان انجام می دهد.

هزینه نمونه گیری

مزایای نمونه گیری در منزل

یکی دیگر از مهمترین مزایای نمونه گیری در منزل یا محل کار برای خانواده‌هایی که فرزند کوچک دارن که برای بردن به آزمایشگاه  دلواپس این هستند که فرزندشان همکاری لازم را در حین نمونه گیری انجام ندهد یا ترس اینکه در فصول سرد سال با بیرون رفتن از خانه مریض شود ولی با انجام نمونه گیری در منزل تمام این نگرانی ها مرتفع می شود و در کمال آرامش نمونه گیری انجام شده و در سریعترین زمان ممکن نمونه برای ادامه کار به آزمایشگاه می رود. شما دوست عزیز می‌توانید از طریق سایت آزمایشگاه درخواست نمونه گیری در منزل یا هر محل دیگر را داشته باشید و اگر هم در طی این درخواست با مشکلی مواجه شدید به صورت تماس تلفنی می توانید از همکاران ما کمک و راهنمایی بگیرید. به امید سلامتی و زندگی با آرامش برای همه عزیزان.

تست آزمایشگاهی در خانه دارای مزایای مشخصی است:

 1. شما مجبور نیستید خانه خود را ترک کنید، که می تواند به شما کمک کند آزمایش های لازم را برای کمک به تشخیص یا مدیریت یک وضعیت سلامتی انجام دهید.
 2. اگر دسترسی محدودی به امکانات پزشکی، ناتوانی یا تحرک محدود دارید، موانع آزمایش را از بین می برد.
 3. شما می توانید به صورت خصوصی آزمایش کنید، فقط با حضور شما و فلبوتومیست سیار. این ممکن است به کاهش برخی ترس‌های مربوط به ننگ مرتبط با شرایط خاص کمک کند.
  می توانید سریعتر به نتیجه برسید، که ممکن است منجر به درمان زودتر شود.
 4. تست در خانه می تواند راحت تر و متناسب با برنامه شما باشد.
0:00
0:00

آزمایش  خون در محل چگونه انجام می‌شود؟

متخصصین آزمایشگاه با حضور در محل شما و حمل ابزار و تجهیزات استریلیزه مورد نیاز، اقدام به دریافت نمونه خون شما خواهند کرد. این آزمایش خون باید برای آزمایش و بررسی به آزمایشگاه انتقال داده شود. حجم خون دریافتی از فرد باید به میزان مشخصی باشد و طی گرفتن و انتقال آزمایش خون تمام شرایط لازم رعایت شود. در حین مدت زمان حمل نمونه به آزمایشگاه، نمونه باید در دمای مناسب و ویژه‌ نگهداری شود تا در نتایج آزمایش مشکلی به وجود نیاید؛ به همین منظور معمولا نمونه‌ها برای انتقال به آزمایشگاه داخل Cool Pack قرار داده می‌شوند.

پیش از دریافت نمونه آزمایش خون برخی شرایط باید از سوی فرد متقاضی فراهم شود. به همین دلیل در زمان تماس و درخواست آزمایش خون، متخصصین اعلام‌ می‌کنند که نمونه مورد نیاز خون و بعضا ادرار یا مدفوع باید در شرایط ناشتا گرفته شود؛ بنابراین فرد باید در زمان نمونه گیری در منزل ناشتا باشد تا نمونه دریافت شده قابلیت آزمایش و نتیجه‌گیری داشته باشد.

آزمایش . خون

دریافت خدمات آزمایش خون

به طور کلی آزمایش خون، از خدماتی است که چندان رایج نبوده و در برخی شرایط خاص و صرفا توسط بعضی از آزمایشگاه‌ها صورت می‌پذیرد. در صورت بروز شرایط خاص و نیاز به این امکان، توصیه می‌شود تا از طریق یک مرکز معتبر و شاخص اقدام کنید تا نمونه گیری با کیفیت مناسب صورت گیرد.

درخواست پذیرش

 • درخواستها در ساعت کاری ثبت میگردد. نمونه گیری در منزل یا محل کار شما به صورت رایگان انجام میپذیرد. در هر نقطه از تهران که باشید میتوانیدازخدمات نمونه گیری در محل(به صورت کاملا رایگان)بهره مند شوید.
 • حتی ایام تعطیل(جمعه ها و تعطیلات رسمی کشوری)
 • فقط کافیه با استفاده از یکی از راه های ارتباطی زیر درخواست خود را ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب دریافت کنید. درخواستهای پذیرش از راه های ارتباطی زیر امکان پذیر میباشد.
 1. پذیرش از طریق واتس آپ با شماره 09911015939
 2. همکاران ما همه روزه در ساعات کاری به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان در واتساپ هستند. پذیرش تلفنی که با شماره ۸۷۷۰۰۱۱۷ و شماره گیری عدد۲ یا داخلی۱۰۷ تماس حاصل نموده و هماهنگی بفرمایید.
 3. پذیرش اینترنتی به این صورت که به وب سایت مراجعه کرده و  اقدام به پرکردن فرم و درخواست نموده و منتظر تماس باشید تا هماهنگی صورت بپذیرد.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان از طریق تماس با آزمایشگاه از این خدمت رایگان بهره مند شوید. بیماران محترم در نظر داشته باشند که میتوانند درخواست خود را جهت انجام آزمایش کووید نیز داشته باشند و بعد از ۶ تا ۱۲ ساعت کاری جواب های  تست کرونا را از طریق مشاهده آنلاین جواب در وب سایت مشاهده نمایند.همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت جواب آزمایش پی سی آر یکی از روش های زیر را از آزمایشگاه درخواست نمایید:

 1. دریافت فایل جواب از طریق واتساپ.
 2. ارسال جواب با پیک به درب منزل.
 3. دریافت حضوری جواب از آزمایشگاه دریافت کنید.
 4. در ضمن تمامی جواب های پی سی ار دارای QR کد میباشد.

به امید روز هایی پر از سلامتی و به روزی برای شما عزیزان.

اپلیکیشن-آزمایشگاه-768x473

اپلیکیشن نمونه گیری

اپلیکیشن نمونه گیری به نام عماد لب در راستای خدمت رسانی و نمونه گیری حرفه ای و سریع و ایمن در منزل و محل کار مورد نظر  شما طراحی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن و درخواست نمونه گیری منزل یا محل مورد نظر خود علاوه بر انجام آزمایش ۵۰۰۰۰ هزار تومان هدیه دریافت می کنید. استفاده از این اپلیکیشن به شما این فرصت را می دهد که در هر زمان و مکانی(منزل،محل کار،و……)علاوه بر صرفه جویی در وقت آزمایش مورد نظر شما انجام میگیرد. این اپلیکیشن این امکان را به شما میدهد که نسخه یا آزمایش خود را آپلود کرده تا در اولین فرصت و کوتاه ترین زمان ممکن ، همکاران ما آزمایشات مورد نظر شما را بررسی کرده و پس از اعلام هزینه به شما ، این فرصت در اختیار شما قرار داده می شود پس از بررسی قیمت، درخواست خود را تایید و ثبت کنید.

ازمایش خون در منزل

کلیه خدمات آزمایش در منزل از شروع درخواست نمونه گیری ، خدمات پرداخت و ثبت و بررسی نسخه و دریافت جواب ، همه ی مراحل به صورت ۱۰۰% آنلاین  و بدون نیاز به حضور شما عزیزان می باشد. همچنین شما عزیزان میتوانید از تمام خدمات آزمایش در منزل بیمه ای خود شامل بیمه پایه(تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیرو های مسلح، سردفتران و ….)بیمه تکمیلی(sos، اتیه سازان، دانا، سامان، پارسیان، کارآفرین، و ….) به صورت آنلاین و بدون نیاز به معرفی نامه کتبی بهره مند شوید.

بنابراین شما می توانید کلیه آزمایشات درخواستی خود در آزمایش در منزل را مانند چکاب کلی ، آزمایشات غربالگری بارداری، چکاب تیروئید ، چکاب هورمونی ، چکاب قند و… را نیز انجام دهید. اپلیکیشن با نام عماد لب تنها یک پلتفرم جهت درخواست اعزام نمونه گیر به محل مورد نظر شما می باشد. کلیه خدمات از طریق این مجموعه  به شما داده می شود.

نمونه برداری برای آزمایش در منزل کار ساده ای به نظر می رسد، اما وقتی با یک بیمار مسن، یک کودک یا یک فرد ناتوان سروکار دارید، وضعیت کمی متفاوت خواهد بود. در این صورت بزرگترین چالش حضور این افراد در آزمایشگاه است. در واقع این مرکز با داشتن سرویس رایگان آزمایش در منزل نمونه بردار با رعایت پروتکل های بهداشتی و با تجهیزات مناسب وارد منزل شما می شود نمونه برداری را انجام داده و به آزمایشگاه منتقل میکند. نمونه خون در یک جعبه سرد نگهداری می شود و در کمتر از یک ساعت به مرکز منتقل می شود. بد نیست بدانید برای اکثر آزمایشات مانند اعتیاد، بارداری، تشخیص بیماری های مختلف و حتی آزمایش در منزل کنترل کامل نیاز به نمونه خون است. در ضمن پس از انجام آزمایش در منزل و برای تفسیر آن می توان اختصارات آزمایش خون را خواند.

کاربردهای آزمایش خون 

آزمایش خون کاربردهای گسترده ای دارد و یکی از رایج ترین انواع آزمایش های پزشکی است. برای مثال می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

 • وضعیت سلامت عمومی خود را ارزیابی کنیدبررسی کنید که آیا عفونت دارید
 • ببینید برخی از اندام ها، مانند کبد و کلیه، چقدر خوب کار می کنند.
 • غربالگری برای شرایط ژنتیکی خاص

اکثر آزمایش‌های خون تنها چند دقیقه طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در جراحی پزشک عمومی یا بیمارستان محلی توسط پزشک، پرستار یا فلبوتومیست (متخصص نمونه‌گیری خون) انجام می‌شوند.

آماده شدن برای آزمایش خون در منزل

متخصص مراقبت های بهداشتی که آزمایش خون شما را تنظیم می کند به شما می گوید که آیا دستورالعمل خاصی وجود دارد که باید قبل از آزمایش خود رعایت کنید. برای مثال، بسته به نوع آزمایش، ممکن است از شما خواسته شود:

 1. تا 12 ساعت از خوردن و آشامیدن (روزه داری) غیر از آب اجتناب کنید – قبل از انجام آزمایش خون درباره خوردن و آشامیدن بیشتر بخوانید.
 2. مصرف برخی داروها را متوقف کنید
 3. پیروی از دستورالعمل‌هایی که داده‌اید بسیار مهم است، زیرا ممکن است بر نتیجه آزمایش تأثیر بگذارد و به این معنی باشد که باید به تأخیر افتاد یا دوباره انجام شود.

مراحل خون گیری به چه صورت است؟

آزمایش خون معمولاً شامل گرفتن نمونه خون از رگ خونی در بازو است. بازو بخش مناسبی از بدن برای استفاده است زیرا به راحتی می توان آن را باز کرد. محل معمول نمونه برداری از داخل آرنج یا مچ دست است، جایی که وریدها نسبتا نزدیک به سطح هستند.

 1. نمونه خون از کودکان اغلب از پشت دست گرفته می شود. پوست آنها ممکن است با اسپری یا کرم مخصوص قبل از نمونه برداری بی حس شود.
 2. معمولاً یک نوار تنگ (تورنیکه) در اطراف بازوی شما قرار می گیرد. این کار بازو را فشرده می کند و به طور موقت جریان خون را کند می کند و باعث تورم ورید می شود. این کار نمونه برداری را آسان تر می کند.
 3. قبل از گرفتن نمونه، پزشک یا پرستار ممکن است ناحیه پوست را با یک پد الکلی تمیز می کند.
 4. یک سوزن متصل به سرنگ یا ظرف مخصوص در رگ وارد می شود. از سرنگ برای بیرون آوردن نمونه خون شما استفاده می شود. ممکن است در حین وارد شدن سوزن، احساس سوزن یا خراش خفیفی داشته باشید، اما نباید دردناک باشد. 
 5. هنگامی که نمونه گرفته شد، تورنیکت آزاد می شود و سوزن خارج می شود. با استفاده از یک پد پنبه ای، چند دقیقه به پوست فشار وارد می شود. ممکن است یک گچ روی زخم کوچک گذاشته شود تا تمیز بماند.

نحوه خون‌گیری در منزل

بعد از آزمایش خون در منزل

در طول آزمایش خون در منزل فقط مقدار کمی خون گرفته می شود، بنابراین نباید هیچ عارضه مهمی را احساس کنید.

با این حال، برخی افراد در حین و بعد از آزمایش احساس سرگیجه و غش می کنند. اگر این اتفاق در گذشته برای شما افتاده است، به فردی که آزمایش را انجام می دهد بگویید تا او آگاه باشد و بتواند به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

پس از آزمایش، ممکن است در جایی که سوزن وارد شده، کبودی کوچکی داشته باشید. کبودی‌ها می‌توانند دردناک باشند، اما معمولاً بی‌ضرر هستند و طی چند روز آینده محو می‌شوند.

نتایج آزمایش خون

پس از گرفتن نمونه خون، آن را در یک بطری گذاشته و با نام و مشخصات شما برچسب گذاری می شود. سپس به آزمایشگاه فرستاده می‌شود و بسته به آنچه که بررسی می‌شود، زیر میکروسکوپ یا با مواد شیمیایی آزمایش می‌شود.

نتایج به بیمارستان یا پزشک عمومی شما ارسال می شود. برخی از نتایج آزمایش در همان روز یا چند روز بعد آماده خواهند شد، اگرچه برخی دیگر ممکن است برای چند هفته در دسترس نباشند. به شما گفته می شود که نتایج شما چه زمانی آماده می شود و چگونه به شما ارائه می شود.

گاهی اوقات، دریافت نتایج می تواند استرس زا و ناراحت کننده باشد. اگر در مورد نتیجه آزمایش نگران هستید، ممکن است دوست یا خویشاوند مورد اعتماد خود را با خود ببرید. برای برخی از آزمایش‌ها، مانند آزمایش HIV، مشاوره تخصصی به شما ارائه می‌شود تا به شما در برخورد با نتایج خود کمک کند.

نحوه کار آزمایش در منزل بدون وجود متخصص 

آزمایش آزمایشگاهی در خانه معمولاً شامل استفاده از کیت برای جمع‌آوری نمونه‌های بیولوژیکی مانند بزاق یا ادرار و تفسیر نتایج بدون راهنمایی یک متخصص پزشکی است.

به عنوان مثال، شرکت‌هایی مانند CVS Health، Everlywell، و مجموعه‌ای از کیت‌های تست در خانه را ارائه می‌کنند که پروفایل‌ها و شرایط مختلف سلامت را بررسی می‌کنند. اینها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • حساسیت های غذایی
 • عفونت های مقاربتی
 • سطح ویتامین D
 • عملکرد تیروئید

پس از دریافت کیت تست، نمونه ها را جمع آوری کرده و آزمایش تکمیل شده را برای تجزیه و تحلیل و تفسیر به آزمایشگاه ارسال می کنید. اما برخی از آزمایشات آزمایشگاهی در خانه نیاز به یک متخصص مراقبت های بهداشتی دارند تا یک کیت آزمایش برای شما سفارش دهند.

به عنوان مثال، کولوگارد یک آزمایش آزمایشگاهی در خانه است که می تواند خون در مدفوع و نشانگرهای DNA را برای سرطان کولورکتال تشخیص دهد.

ازمایش خون در منزل

هر فردی بدون شک برای انجام آزمایشات پزشکی در طول زندگی خود، چندین بار به آزمایشگاه مراجعه کرده است. در واقع آزمایش‌های مختلفی در آزمایشگاه انجام می‌شود، اما آزمایش خون یکی از مهم‌ترین آزمایشاتی است که جهت درمان و تشخیص بیماری‌ها تجویز می‌شود.

در آزمایش خون کامل، فاکتورهای زیادی برای بررسی سلامت افراد وجود  داشته و می‌توان گفت، این تست برای تشخیص بسیاری از بیماری‌ها و نارسائی‌ها کاربرد دارد. البته این روزها با توجه به مشغله فراوان، بسیاری از افراد وقت کافی برای مراجعه به آزمایشگاه ندارند. برای رفع چنین مشکلی می‌توان از خدمات آزمایش در منزل بهره‌مند شد. اگر قصد دارید تا با آزمایش خون در منزل و تفسیر آن آشنا شوید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نمونه گیری در منزل عماد

آزمایش خون کامل به چه معناست؟

در آزمایش خون، پارامترهای بسیار زیادی بررسی می‌شود و همه این فاکتورها بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثل کلیه تست‌های انجام شده برای کبد، چربی خون، هورمون زنانه، تیروئید، پروستات و … از طریق آزمایش خون بررسی می‌شوند. می‌توان تمامی تست‌های ذکر شده را در خانه انجام داد.

البته لازم به ذکر است، آزمایش خون کامل، همان آزمایش CBC است. در این آزمایش سلول‌های خونی که شامل گلبول‌های قرمز خون، گلبول‌های سفید و پلاکت‌ها است، شمارش می‌شوند و در آن به بررسی و عملکرد سلول‌های خونی پرداخته خواهد شد.

خدمات آزمایش خون در منزل شامل چه مواری است؟

شما می‌توانید برای انجام کلیه آزمایشات خون، از خدمات آزمایشگاه عماد در منزل بهره‌مند شوید. این خدمات تست دیابت، آزمایش تیروئید، آنالیز و کشت ادرار، CBC  و … را شامل می‌شود.

چکاپ بانوان در منزل

در چکاپ بانوان می‌توان با شمارش سلول‌های خون و تست کم خونی، تیروئید، ویتامین دی، آزمایش بیلی روبین، پتاسیم، نیتروژن اوره خون، کراتینین، آنزیم‌های کبدی و … را بررسی کرد. برای بانوان آزمایش‌های مربوط به بارداری را هم می‌توان در منزل انجام داد. این خدمات برای رفاه حال باردارن بسیار ارزشمند است.

چکاپ کامل مردان در منزل

چکاپ آقایان هم شامل  تست‌هایی همچون CBC، کم خونی، آزمایش fasting blood sugar، آزمایش CRP، چربی، کراتینین، آزمایش ALP، آزمایش T3 و … است.

نمونه گیری مردان

چکاپ سالمندان خانم و آقا در منزل

این تست خون، مواردی همچون کلسیم، پروستات، آزمایش فسفر، بیلی روبین، آنزیم‌های کبدی، اوره و قند، کراتینین، آزمایش اوریک اسید،  CBC و … را شامل می‌شود.

حتی انجام آزمایش خون در منزل، برای کودکان هم بسیار مفید است. زیرا کودکان می توانند در آرامش کامل و بدون ترس از محیط، خدمات آزمایشگاهی را دریافت کرده و همچنین در معرض دیگر بیماری ها و ویروس ها قرار نگیرند.

تست‌های سطح هورمون تیروئید، آزمایش T4، هورمون آزاد پروستات، تست ویتامین ب ۱۲، کشت و آنالیز ادرار، آزمایش آلبومین خون و آزمایش کشت مدفوع، ویتامین دی، آزمایش خون مخفی در مدفوع و … هم از دیگر مواردی هستند که می‌توان در منزل بررسی کرد.

فواید ازمایش خون در منزل

همواره به این نکته توجه داشته باشید، انجام آزمایش خون در منزل، می‌تواند برای شما بسیار مفید و حائز اهمیت باشد و حتی می‌تواند گزینه بهتری در مقابل دریافت خدمات در آزمایشگاه باشد. در این بخش می‌خواهیم شما را با فواید آزمایش خون در منزل آشنا کنیم.

 دسترسی سریع و آسانی 

برای انجام آزمایش در منزل، نیازی ندارید به آزمایشگاه مراجعه کنید و منتظر نوبت شوید. برای این روش تست گرفتن، فقط کافی است، به صورت آنلاین، درخواست خود را ثبت کرده و یا با آزمایشگاه مورد نظرتان که خدمات در منزل دارد، تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست به صورت یکی از روش‌های ذکر شده، متخصص در منزلتان حاضر شده و تست مورد نظرتان را انجام می‌دهد.

زمانتان را ذخیره می‌کنید

بسیاری از افراد پشت گوش انداختن انجام آزمایشات و معاینات پزشکی را به دلیل مشغله کاری بهانه می‌کنند. ولی با استفاده از خدمات آزمایشگاهی در منزل می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کرده و تنها با پر کردن یک فرم آن هم در مدت زمانی کوتاه، به سلامت خود رسیدگی کنید.

بنابراین با انتخاب آزمایش در منزل هم آزمایش را در خانه انجام می‌دهید، هم به کارهای خود می‌رسید و هم جوابتان را سریع‌تر می‌گیرید و بدین وسیله، زمانی که باید جهت رفت و برگشت در مسیر آزمایشگاه تلف می‌کردید را حفظ کنید.

 کیفیت خدمات بهتر 

حتی انجام آزمایش در منزل، می تواند از کیفیت و دقت بالایی برخوردار باشد. زیرا دیگر خبری از شلوغی‌های آزمایشگاه نبوده و فرد متخصص می‌تواند با خیال راحت و بدون خسته شدن به خدمات بیمار رسیدگی کند.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی

با شیوع ویروس کرونا و حتی دیگر باکتری‌های موجود در محیط، می‌توانید با انجام آزمایش در منزل در برابر دیگر بیماری‌های واگیردار ایمن‌تر بمانید.

رفاه حال بیمار

گاهی اوقات بیماران توانایی کافی و لازم برای خروج از منزل و رفتن به آزمایشگاه را ندارند و جابه جا کردن آن‌ها برای بیمار و همراهانش می‌تواند بسیار سخت و آزار دهنده باشد. برای رفع این مشکل، بهترین کار، استفاده از خدمات آزمایشگاهی در منزل می باشد.

فواید نمونه گیری در منزل

ازمایش خون در منزل با آزمایشگاه عماد

اگر قصد دارید، چکاب کامل انجام دهید و نیاز به انجام آزمایشات مختلف دارید، اما زمان کافی و یا شرایط جسمانی مناسب برای حضور در آزمایشگاه را ندارید، می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی در آزمایشگاه عماد ثبت کرده و از خدمات این مجموعه در منزل یا محل کار خود در هر نقطه‌ای از تهران بهره‌مند شوید.

برای نمونه گیری آزمایش مراجعین محترم در نظر داشته باشند هر آزمایش بسته به نوع آن شرایط خاصی را برای نمونه گیری نیاز دارد لذا اینجا شرایط و راهنمای نمونه گیری آزمایش مختلف به تفکیک آمده است تا مراجعین محترم ضمن مطالعه راهنمای نمونه گیری آزمایش بتوانند فایل آن را نیز دانلود کرده و همراه داشته باشند.

نمونه گیری آزمایش

نمونه گیری آزمایش یکی از مهم ترین بخش ها در هر آزمایشگاه است، بنابراین یک نمونه کافی ارتباط مستقیمی با کیفیت پاسخ دارد. در این آزمایشگاه پس از درخواست متقاضی محترم نمونه برداری توسط پرسنل کاملا مجرب انجام می شود و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم بهترین نمونه برداری را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم.

هزینه نمونه گیری در منزل چقدر است؟

هزینه نمونه گیری و ایاب ذهاب در منزل کاملا رایگان است. نمونه گیری در مناطق ۲۲ گانه تهران با هزینه کاملا رایگان انجام می‌شود. و هزینه آزمایش در منزل تماما بستگی به نسخه و تست های موجود در نسخه دارد. هرچند که هزینه آزمایشات با بیمه های پایه و تکمیلی محاسبه میشود. ولی هزینه نمونه گیری در منزل کاملا رایگان می‌باشد.

آزمایش خون در محل چگونه انجام می‌شود؟

متخصصین آزمایشگاه با حضور در محل شما و حمل ابزار و تجهیزات استریلیزه مورد نیاز، اقدام به دریافت نمونه خون شما خواهند کرد. این آزمایش خون باید برای آزمایش و بررسی به آزمایشگاه انتقال داده شود. حجم خون دریافتی از فرد باید به میزان مشخصی باشد و طی گرفتن و انتقال آزمایش خون تمام شرایط لازم رعایت شود. در حین مدت زمان حمل نمونه به آزمایشگاه، نمونه باید در دمای مناسب و ویژه‌ نگهداری شود تا در نتایج آزمایش مشکلی به وجود نیاید؛ به همین منظور معمولا نمونه‌ها برای انتقال به آزمایشگاه داخل Cool Pack قرار داده می‌شوند.

آزمایش خون کامل به چه معناست؟

در آزمایش خون، پارامترهای بسیار زیادی بررسی می‌شود و همه این فاکتورها بسیار حائز اهمیت است. به عنوان مثل کلیه تست‌های انجام شده برای کبد، چربی خون، هورمون زنانه، تیروئید، پروستات و … از طریق آزمایش خون بررسی می‌شوند. می‌توان تمامی تست‌های ذکر شده را در خانه انجام داد.

البته لازم به ذکر است، آزمایش خون کامل، همان آزمایش CBC است. در این آزمایش سلول‌های خونی که شامل گلبول‌های قرمز خون، گلبول‌های سفید و پلاکت‌ها است، شمارش می‌شوند و در آن به بررسی و عملکرد سلول‌های خونی پرداخته خواهد شد.

 

خدمات آزمایش خون در منزل شامل چه مواری است؟

شما می‌توانید برای انجام کلیه آزمایشات خون، از خدمات آزمایشگاه عماد در منزل بهره‌مند شوید. این خدمات تست دیابت، آزمایش تیروئید، آنالیز و کشت ادرار، CBC و … را شامل می‌شود.


ازمایش خون در منزل با آزمایشگاه عماد چگونه انجام می‌شود؟

اگر قصد دارید، چکاب کامل انجام دهید و نیاز به انجام آزمایشات مختلف دارید، اما زمان کافی و یا شرایط جسمانی مناسب برای حضور در آزمایشگاه را ندارید، می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی در آزمایشگاه عماد ثبت کرده و از خدمات این مجموعه در منزل یا محل کار خود در هر نقطه‌ای از تهران بهره‌مند شوید.

25 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *