سامانه جوابدهی آنلاین آزمایشگاه عماد

آزمایشگاه عماد به منظور رفاه حال مراجعین خود، سامانه جوابدهی آنلاین در نظر گرفته است. در واقع این سامانه برای آن دسته از عزیزانی راه اندازی شده است که با دلایل مختلف نظیر کهولت سن، مشغله کاری و غیره قادر به حضور در آزمایشگاه نبوده و تمایل دارند تا جواب آزمایشات خود را به صورت آنلاین و از طریق وبسایت آزمایشگاه دریافت کنند.

آزمایشگاه عماد برای چنین افرادی این امکان را فراهم می‌کند، تا از طریق سایت، جواب آزمایش خود را بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه و تنها با چند کلیک ساده دریافت کنند و از امکاناتی نظیر دانلود پاسخ آزمایش، چاپ پاسخ آزمایش و رویت پاسخ آزمایش بهره‌مند گردند.

برای استفاده از این سرویس، ابتدا باید به سایت آزمایشگاه عماد مراجعه کرده و وارد بخش دریافت جواب آزمایش شوید.

پس از ورود به صفحه دریافت پاسخ آزمایش باید مراحل زیر را طی کنید.

  • کد ملی ثبت شده در زمان پذیرش را وارد کنید.
  • شماره موبایلی که هنگام پذیرش ثبت کرده‌اید را وارد کنید.
  • ورود را بزنید.

بعد از کلیک بر روی گزینه ورود وارد صفحه شخصی مرتبط با خود یا بیمارتان شده و می توانید از این صفحه جواب آزمایش خود را دریافت کنید.

نکاتی برای دریافت جواب آزمایش

برای دریافت جواب آزمایش باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

  • زمانی که در قبض پذیرش آزمایشگاه، برای دریافت جواب آزمایش درج شده است، می‌توانید از این سامانه جواب را دریافت کنید.
  • از سویی دیگر جواب آزمایش باید مورد تایید پزشکان یا کارشناسان آزمایشگاه هم رسیده باشد و پس از آن بر روی سایت و در دسترس مراجعین قرار خواهد گرفت.
  • برای دریافت جواب آزمایش به صورت آنلاین باید تسویه حساب مالی به طور کامل انجام شده باشد. بنابراین در صورت داشتن بدهی باید بر روی پرداخت آنلاین کلیک کرده و پس از اتصال به درگاه بانکی، مبلغ درج شده در کنار مشخصات خود را وارد کنید. پس از تسویه حساب مالی مجددا وارد بخش دریافت جواب آزمایش، سایت آزمایشگاه عماد شده و جواب آزمایش خود را دریافت کنید.

آزمایشگاه عماد به منظور رفاه حال مراجعین، صرفه جویی در وقت و هزینه شما و ارتقا سطح سلامت جامعه، خدمات آزمایش در منزل و سامانه جوابدهی آنلاین را راه‌اندازی کرده است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *