لیست آزمایشگاه شبانه روزی تهران

برخی از آزمایشگاه های خدماتی 24 ساعته و 7 روز هفته کار می کنند. اینها شامل آزمایشگاه‌های کارخانه‌های شیمیایی، سایر کارخانه‌های تولیدی، برخی مراکز بیمارستانی  قانونی می‌شود.

نمونه گیری در منزل

در حالی که ابزار دقیق  خودکار می تواند نیاز کارکنان آزمایشگاه را به حضور واقعی 24 ساعته کاهش دهد، اغلب نیاز به حضور فیزیکی افراد در مرکز وجود دارد. اعضا باید مطمئن باشند که این افراد به تنهایی کار نمی کنند و کسی در حال بررسی ایمنی آنها است. مدیران آزمایشگاه باید از کارهایی که این کارمندان شب و آخر هفته انجام می دهند در حالی که شیفت روز در خانه است آگاه باشند.

برخی از شرکت ها به طور فزاینده ای از دوره های آنلاین کوتاه و تعاملی برای آموزش کارکنان در مورد ایمنی، اخلاق و موارد دیگر استفاده می کنند. اینها معمولاً اجباری هستند. این دوره ها اغلب شامل امتحانات آنلاین هستند. تنها زمانی که کارمندان این امتحانات را با موفقیت پشت سر بگذارند، به عنوان تکمیل کننده دوره ها ثبت نام می کنند. مدیران باید مطمئن شوند که کارکنان آنها این دوره ها را در صورت لزوم تکمیل می کنند.

آزمایشگاه 24 ساعته در تهران

آزمایشگاهی که به صورت 24 ساعته کار می کند، مانند بسیاری از مشاغل دیگر در سایر رشته ها، باید بدون وقفه و 24 ساعت شبانه روز کار کند تا بتواند کنترل دقیق و حساب شده ای بر امور مربوط به آزمایشگاه داشته باشد. در بین مراکز درمانی به همان اندازه که در دسترس بودن 24 ساعته درمانگاه ها و بیمارستان ها اهمیت دارد، وجود آزمایشگاه باز در روزهای تعطیل تهران نیز بسیار حائز اهمیت است. آزمايشگاه 24 ساعته بايد به كيفيت فعاليت هاي خود در شب نيز مانند روز توجه داشته باشد و اجازه خستگي و تاريكي كار در شب را كه اغلب همه را خواب آلود مي كند، ندهد. کارایی آزمایش ها و بررسی های در حال انجام بر روی نمونه های گرفته شده از بیماران یا مشتریان.

آزمایشگاه 24 ساعته

یک آزمایشگاه 24 ساعته اغلب بخشی از یک بیمارستان 24 ساعته در نظر گرفته می شود که باید به دلیل فوریت های پزشکی به صورت 24 ساعته آماده انجام آزمایش های مختلف پزشکی و انجام کارها برای بیماران در شب باشد. چنین جایی قطعاً شیفت ها و برنامه ریزی های دقیقی دارد تا خدای ناکرده در انجام کارهای آزمایشی توسط بیماران و مراجعین سهل انگاری یا وقفه ای ایجاد نشود!

لیست آزمایشگاه های شبانه در تهران

آزمایشگاه روز و شب آینده
آدرس: شهرک قدس (غربی)، بلوار فرحزادی، چهارراه شهید دادمان
تلفن: 82721-021
آزمایشگاه کارآموزی بیمارستان رسالت
آدرس: ضلع شرقی پل سیدخندان، 45 متری اول رسالت، نبش ابوذر غفاری
تلفن: 22862018-021
آزمایشگاه بهگر 24 ساعته
آدرس: خیابان آزادی – خیابان بهبودی 1 – کوچه اردوخانی – پلاک 4
تلفن: 66030740-021

لیست آزمایشگاه های شبانه در مشهد

آزمایشگاه 24 ساعته سروش
آدرس: خیابان ابن سینا – بین ابن سینا 1 و 3 – ساختمان عتبا – طبقه اول
تلفن: 38112215-051

آزمایشگاه باز در روز تعطیل تهران

یک آزمایشگاه 24 ساعته مانند سایر آزمایشگاه هایی که در روز فعالیت پزشکی و تحقیقاتی خود را انجام می دهند در شب نیز فعال بوده و در تمام ساعات شب آماده خدمت رسانی می باشد. این مراکز که در حال حاضر به صورت شبانه روزی در بسیاری از استان های کشور به ویژه استان های تهران، البرز و اصفهان فعالیت می کنند، آزمایشات پزشکی مختلفی را انجام می دهند. در فعالیت شبانه خود از تمامی امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا استفاده می کند تا علت بیماری را در سریع ترین زمان ممکن تشخیص دهد و روش های درمانی را در اختیار متخصصان و پزشکانی قرار دهد که مانند این مراکز آزمایشگاهی در خدمت رسانی به عموم مردم هستند. 24 ساعته مردم عزیز کشورمان از آن استفاده کرده اند.

در مورد شلوغی، قطعاً آزمایشگاه 24 ساعته در مقایسه با زمان کار روزانه شما بسیار ساکت و بی‌صدا است که ممکن است یکی از عواملی باشد که منجر به کاهش میزان خطای خروجی و نتایج آزمایشگاهی در شب برای این مراکز درمانی می‌شود! همانطور که این آزمایشگاه ها از متخصصان و نیروهای با انگیزه و توانمند در طول روز برای آزمایش و آنالیز نمونه های گرفته شده از بیماران و مراجعان استفاده می کنند، از بهترین و مجرب ترین افراد نیز برای انجام همین کارها در ساعات شبانه روز استفاده می کنند. افرادی که با مشکلات کار در شب آشنا هستند و تجربیات غنی دارند. استفاده کنید.

امکانات آزمایشگاهی 24 ساعته

فرصتی برای انجام کارهای آزمایشگاهی برای بیماران ایجاد نکنید.
تعیین منشا بیماری در بیمارانی که با مشکلات حاد در شب مراجعه می کنند
ایجاد آرامش و اطمینان در اجرای رویه های آزمایشگاهی بدون هیاهو و شلوغی درگیری های روزانه برای ارزیابان.

تعدادی از آزمایشگاه های 24 ساعته تهران

تهران، خیابان کیان شهر، آزمایشگاه و کلینیک شب نه روزی امین ابراهیمی – زیر نظر اداره راهنمایی و رانندگی
کلینیک نارمک، آزمایشگاه تشخیصی و رادیولوژی پزشکی (24 ساعته)، تهران-نارمک-خ. ثانی – به سه راه سمنگان نرسیده است
آزمایشگاه و کلینیک تشخیص طبی کارون (24 ساعته) تهران – کارون – بالای میدان کمیل
کلینیک عمار، آزمایشگاه تشخیص و اشعه ایکس (24 ساعته) تهران – بهبودی – بعد از چهارراه نصرت – بعد از خیابان صالحیان – درمانگاه عمار
آزمایشگاه تشخیصی و رادیولوژی پزشکی پیامبر اعظم (24 ساعته) تهران – جاده اشرفی اصفهانی – نبش خیابان آزاده – روبروی مجتمع قضایی قدس
کلینیک بهاران، آزمایشگاه تشخیصی و فیزیوتراپی (شبانه) تهران – ابوذر (فلاح) – خ. سجاد جنوبی – م. بهار
کلینیک ایرانپارس، آزمایشگاه تشخیصی و رادیولوژی پزشکی (24 ساعته)،

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *