آزمایشگاه آنلاین و جواب فوری

در واقع آزمایش آنلاین امکانی برای شماست. اگر زمان و امکان مراجعه به آزمایشگاه را ندارید، آزمایشگاه آنلاین راه حلی است بسیار ساده برای عزیزان مراجعه کننده تا بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه آزمایش خود را انجام دهید. اگر آزمایشگاه مورد نظر از شما دور است، اگر اقوام مسن دارید که نمی توانند در آزمایشگاه حضور یابند، اگر نمی دانید کدام آزمایشگاه آزمایش مورد نظر شما را انجام می دهد، ما در هر زمان و مکان (منزل، محل کار) به شما کمک خواهیم کرد. و غیره) نمونه خون خود را برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه مورد نظر خود ببرید.

نمونه گیری در منزل

طبق درخواست کارشناسان این مرکز در منزل شما حاضر شده و پس از بررسی دقیق نسخه اقدام به خونگیری و عناصر لازم می نمایند. همچنین پس از آماده شدن پاسخ آزمون، نتیجه آزمون را از طریق وب سایت مجموعه پیگیری نمایید. لذا بدون مراجعه حضوری کلیه مراحل پذیرش از خونگیری در منزل تا نتیجه آزمایشات انجام می شود.

بنابراین بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه می توانید آزمایش کنترل پزشکی، آزمایش بارداری، آزمایش ژنتیک، سرویس حیوانات خانگی، آزمایش تیروئید را انجام دهید. رفتن به آزمایشگاه دیگر برای شما امری دشوار نخواهد بود و بدون نگرانی از آزمایشات به خانه شما می رویم تا نمونه برداری کنیم.

این سرویس در مرحله اول در اختیار آزمایشگاه های تهران می باشد. در صورت درخواست می توانید تمامی آزمایشگاه های تهران را انتخاب کنید. لازم به ذکر است کلیه فعالیت های این مجموعه توسط مراکز خدمات بالینی و پزشکی مجاز (مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) انجام می شود. آزمون آنلاین تنها یک بستر و یک راه ارتباطی است و آزمایش توسط مراکز خدمات بالینی معتبر یا توسط خود آزمایشگاه انجام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *