آزمایشات قبل از عمل بینی برای کلیه بیماران برای جراحی بینی قبل از عمل تحت معاینه قرار می گیرند که شامل آزمایش خون، انعقاد، ادرار کامل و نوار قلب با خطر قلبی و همچنین آزمایش تشخیص بیماری های انتقالی مانند HIV و غیره می باشد.

نمونه گیری در منزلدر شک در مورد بارداری، آزمایش های تشخیص. در بیماران با انحرافات و عمدتاً رینوپلاستی ثانویه با انحراف، عکس برداری از بینی با اشعه ایکس و در موارد بسیار پیچیده MRI مورد نیاز است.

برای انجام معاینات قبل از جراحی باید ناشتا در آزمایشگاه حضور داشته باشید و بسته به جایی که می‌روید می‌توانیم در همان روز به صورت مجازی یا فیزیکی نتیجه را دریافت کنیم. به همین ترتیب، برای بهره برداری از آنها، ابتدا باید گزارش فیزیکی نتایج را داشته باشیم.

نتایج آزمایشات قبل از عمل بینی همان روز است

سوالات متداول آزمایشات قبل از عمل بینی

مهم است که بیمار با حضور همان جراح پلاستیک، هم خصوصیات بینی و هم شرایط جسمی و روانی او را ارزیابی کند، جراحی های قبلی، تروماها و جراحی های بینی قبلی، تزریق محصولات ممنوعه مانند سیلیکون در بینی، احتمالات را اعلام کند. بارداری، شیردهی، سابقه بیماری، فشار خون بالا، آسم، ورم معده، آلرژی به داروهایی مانند پنی سیلین، ضد التهاب ها، مسکن ها و غیره.

دکتر پس از بررسی نتایج آزمایش قبل عمل بینی به شما مراجعه می کند و به نگرانی های شما در مورد جراحی شما گوش می دهد، صورت و بینی شما را از نظر خارجی و داخلی معاینه می کند. صورت مورد مطالعه قرار می گیرد تا بینی با توجه به ویژگی های فردی هر فرد بهبود یابد. عکس ها برای مطالعه شما گرفته می شود.

بینی با در نظر گرفتن مهم‌ترین نشانه‌ها و نگرانی‌های بیمار، از نظر ناهنجاری‌های قابل مشاهده بررسی می‌شود. بدشکلی های داخلی بینی، هیپرتروفی شاخک ها، انحرافات داخلی سپتوم که همیشه به صورت خارجی ظاهر نمی شوند نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت، وجود مشکل در تنفس از طریق یک یا هر دو سوراخ بینی، اغلب بدون توجه، نیز تشخیص داده و ثبت می شود.

2 دیدگاه

    • درود هزینه آزمایش قبل از عمل بینی به بعضی فاکتورهای آزمایش بستگی دارن که دکتر درخوات کرده. برای محاسبه قیمت دقیق با پذیرش تماس بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *