kosar-02

اين آزمايشگاه تحت قرار داد بيمه كوثر بوده و تمامي امور آزمايشاتي مربوط به اين بيمه را دارا مي باشد و آماده خدمت رسانی به بیمه شدگان در زمینه خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایش‌های تشخیص پزشکی، پاتولوژی، آسیب ‌شناسی و ژنتیک پزشکی می باشد.

البته لازم به ذكر است كه آزمایشگاه عماد دارای بهترين و استاندارد ترين دستگاه هاي موجود و هم چنين استفاده از كيت هاي آزمايشاتي با بالاترين كيفيت را می باشد و از تخصصي ترين و دقيق ترين  آزمايشگاه هاي تحت قرار داد با بيمه كوثر شناخته شده است.

و از آن جایی که آزمايشات شامل بيمه كوثر در این آزمایشگاه بسیار زیاد می باشد بنابراین در زمان ثبت آزمایش در سیستم، تخفیفات در نظر گرفته شده را اعمال نموده و پس از آن تخفيفات اعمال شده بیمه قابل مشاهده می باشد.

آدرس:  میدان آرژانتین، خیابان الوند، شماره ۲۴

تلفن:89382

 • مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه کوثر

  اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکترونیکی

  فرانشیز

  اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند.

  مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

  تست خارج از تعهد

  هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند …

  تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.

در بیمه تکمیلی کوثرنکته قابل توجه این است که اگر در نسخه بیمار تست خارج از تعهد بود باید تیک ازاد در کادری که به رنگ قرمز درامده را بزنیم و کل هزینه تست مورد نیاز را بیمار خودشان باید پرداخت کنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *