این مرکز یکی از بهترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه های طرف قرارداد با بیمه کارآفرین می باشد. این مرکز طرف قرارداد با بیمه کارآفرین با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای وبهره گیری از دستگاه های مجهز به آخرین استانداردهای روز دنیا، آماده خدمت رسانی به دارندگان بیمه کارآفرین می باشد.

به همین منظور مراجعین محترم تحت پوشش این بیمه درمانی می توانند از خدمات آزمایشگاه در تمامی ایام هفته به صورت حضور در مرکز یا در محل کار یا زندگی خود بهره مند شوند.

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه کارآفرین

اصل نسخه (در سر برگ پزشک کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکتریکی

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده و بیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را بای پرداخت کند …

تست خارج از تعهد شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ اشد مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند.

بیمه درمان کارآفرین

با بیمه تکمیلی کارآفرین هزینه‌های بیمارستانی مثل عمل‌های جراحی و بستری، خدمات پاراکلینکی، جراحی‌های سرپائی یا هزینه‌های آزمایش‌های تشخیصی، آمبولانس، زایمان، عیوب انکساری، ویزیت و دارو و دندانپزشکی قابل پرداخت است. بسیاری از این خدمات پزشکی هزینه‌های بالایی دارند و حتی با داشتن بیمه پایه هم بسیار سنگین هستند. از این رو آزمایشگاه عماد با عقد قرار داد با بیمه کارآ فرین تسهیلات انجام انواع آزمایش های و نمونه گیری ها را برای بیمه شدگان بیمه کارآفرین فراهم کرده است.

تا در مسیر درمان در بخش مهم و حیاتی خدمات آزمایشگاهی همراه شما مراجعه کنندگان محترم باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *