بیمه-های-عماد13

این مرکز به عنوان یکی از پیشرفته  و دقیق ترین آزمایشگاه های  تحت قرار داد بیمه sos به حساب می آید که با به روز ترین دستگاه های آزمایشگاهی موجود در کشور و همچنین استفاده ار پرسنلی آموزش دیده و دارای مدارک مربوطه چه در امر نمونه گیری چه در جواب آزمایش همیشه آماده خدمت رسانی به مراجع کننندگان به صورت حضوری و غیر حضوری میباشد. برای دریافت خدمات غیر حضوری می توانید از طریق سایت آزمایشگاه عماد اقدام بفرمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس گرفته و زمان و محل نمونه گیری را با شما هماهنگ کنند همچنین برای دریافت جواب آزمایش هم از طریق لینکی که برای شما ارسال می شود به سهولت به جواب آزمایش خود می توتنید دسترسی داشته باشید.

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه sos

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکترونیکی

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …) مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد. آدرس: خیابان گاندی خیابان پانزدهم پلاک 24 تلفن: 58371000

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *