بیمه-های-عماد20

این مرکز طرف قرارداد با بیمه نوین آماده خدمت رسانی به مراجعین محترمی  که تحت پوشش این بیمه درمانی هستند می باشد. این مجموعه به عنوان یکی از پیشرفته ترین مراکز تحت قرار داد بیمه نوین شناخته شده است و مراجعین محترم تحت پوشش این بیمه می توانند جهت انجام امور آزمایشی خود به صورت حضوری و  غیر حضوری  در تمامی ایام ماه و سال مراجعه نمایند و یا از خدمات آزمایشگاه در محل سکونت یا کار خود بهره مند شوند. نشانی: تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان شهید سنجابی، نبش کوچه یکم، پلاک ۱۱ کد پستی: ۱۹۱۱۹۳۳۱۸۳ صندوق پستی: ۵۸۸۸-۱۵۸۷۵ تلفن: ۲۳۰۴۷-۰۲۱ و ۲۲۲۷۷۷۷۵-۰۲۱ فکس: ۲۲۹۲۳۸۴۶-۰۲۱ تلگرام/واتساپ بازرسی و رسیدگی به شکایات:info@novininsurance.com   ۰۹۱۲۸۰۳۴۴۳۵

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه نوین

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکترونیکی

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.    

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *