بیمه-های-عماد-21

آزمایشگاه عماد آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل برای کلیه دارندگان بیمه معلم می باشد. این مرکز با استفاده از مجهزترین و بروز ترین تجهیزات، بزرگ ترین و پیشرفته ترین مرکز طرف قرارداد با بیمه معلم به شمار می آید. در ضمن این مجموعه با داشتن سیستم دسترسی آنلاین برای مراجعین ، علاوه بر رفاه حال آن ها، در زمان و هزینه بیمه شدگان نیز صرفه جویی می نماید و برای انجام کلیه تست های تخصصی ، فوق تخصصی و پاتولوژی برای رفاه حال دارندگان بیمه معلم امکان نمونه گیری در محل اعم  را فراهم کرده است و از این طریق بیمه شدگان می توانند از بهترین نوع خدمات بهره مند شوند. آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، کوچه شریفی، پلاک ۴۴ (ساختمان شهید بنی اردلان) کد پستی : ۱۹۶۹۹۴۳۵۴۱ تلفن های تماس : ۸۸۷۹۵۰۵۱ و ۸۸۷۹۵۰۵۲ مرکز ارتباط با مشتریان: ۸۴۲۲۳ فکس : ۸۸۷۷۱۲۴۵ آدرس پست الکترونیک : info@mic.co.ir ستاد : شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ الی ۱۶:۳۰ شعب : شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ الی۱۶:۰۰

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه معلم

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکترونیکی

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.    

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *