این مرکز یکی دیگر از مراکز حرفه ای و پیشرفته طرف قرارداد با بیمه دانا می باشد. افرادی که تحت پوشش این بیمه درمانی هستند می توانند در تمامی روزهای هفته ( حتی تعطیلات رسمی) به بخش های مختلف ازمایشگاه برای انجام کلیه تست های تخصصی ، فوق تخصصی و پاتولوژی مراجعه نموده و از خدمات بی نظیر آن در بالاترین کیفیت ودقت بهره مند گردند.

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه دانا

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه) پرینت نسخ الکترونیک

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده مثلا بیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ اشد مثل پاپ اسمیر،غربالگری، پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تاییدیه بیمه دانا

چنانچه شخص دفترچه بیمه دانا داشت باید از سایت بیمه دانا تاییدیه گرفته شود و اصل نسخه ضمیمه بیمه تکمیلی شود و در ادامه درمان خود میتوانید از خدمات عماد به صورت حضوری یا در محل در سریعترین زمان ممکن استفاده کنید. ادرس: تهران،خیابان سعدی،نرسیده به سه راه اکباتان،کوچه کامکار،پلاک 1 تلفن: 33963020

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *