این مرکز  آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم تحت پوشش بیمه خدمات درمانی می باشد. این مرکز یکی از بهترین مراکز طرف قرارداد با این بیمه درمانی می باشد.

به گونه ای که این مرکز طرف قرارداد با بیمه خدمات درمانی، با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته ، پرسنل حرفه ای، با تجربه و متعهد آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی به کلیه هموطنان عزیز تحت پوشش این بیمه می باشد.

بیمه شدگان خدمات درمانی می توانند با استفاده از سیستم آنلاین این مرکز به صورت غیر حضوری پذیرش شوند و حتی از سیستم جوابدهی آنلاین هم برای دریافت جواب آزمایش خود استفاده نموده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند.

مدارک لازم جهت ارائه خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه خدمات درمانی

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکترونیک

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند.

مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تست خارج از تعهد

شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ اشد مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده و بیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند …

آدرس: خیابان فاطمی روبه روی سازمان آب پلاک 191

تلفن: 89379000

تلفن گویا: 1666

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *