بیمه-های-عماد1

بیمه خدمات درمانی

آزمایشگاه عماد با پرسنل حرفه ای و متعهد و تجهیزات مدرن و پیشرفته آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی به هموطنان عزیز تحت پوشش بیمه ملت می باشد. شما عزیزان می توانید با مراجعه حضوری یا غیر حضوری (از طریق ارسال پیامک و سایت آزمایشگاه) زمان و محل گرفتن آزمایش خود را مشخص کنید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهند. پس از انجام آزمایش، شما می توانید از سیستم جوابدهی آنلاین آزمایشگاه برای دریافت جواب آزمایش خود استفاده نموده و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. امیدواریم در آزمایشگاه عماد بتوانیم خدماتی مناسب و در شان مراجعین محترم تحت پوشش بیمه خدمات درمانی کشورمان ارائه دهیم.

تست خارج از تعهد

در تمام انواع بیمه های تکمیلی، برخی از آزمایش ها وجود دارند که تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند و بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند. به عنوان مثال در صورتی که آزمایش شما جهت چک آپ سالانه باشد شرکت بیمه می تواند از پرداخت هزینه خودداری نماید. همچنین آزمایش های مرتبط به حوزه پوست، مو و زیبایی (چون جنبه درمانی ندارند) تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. نیز آزمایش های مربوط به استخدام و طب کار نیز خارج از تعهد کلیه بیمه های تکمیلی می باشند.

فرانشیز

فرانشیز به مبلغ و درصدی از هزینه درمان می گویند که شرکت بیمه آن را پرداخت نکرده و پرداخت آن بر عهده خود فرد بیمه‌گزار است. فرانشیز فقط مختص به شرکت بیمه‌ای خاص نیست و همه شرکت‌ها در سرتاسر جهان فرانشیز دارند. اگر تستی را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مبلغ تفاوت بیمه آن را خودش پرداخت نماید. به عنوان مثال اگر شخصی بیمه تکمیلی با فرانشیز ۲۰ درصد دارد و هزینه تستی که تحت پوشش بیمه پایه قرار ندارد60 هزار تومان باشد باید۲۰ درصد از۶۰ هزار تومان را شخصا فرد بیمار پرداخت کند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *