بیمه-های-عماد-10

بیمه تجارت از دیگر بیمه های معتبر در ایران است و افراد تحت پوشش این بیمه می توانند از خدمات درمانی آن بهره مند گردند. به همین منظور آزمایشگاه عماد در راستای رفاه حال افراد جامعه طی قراردادی که با بیمه تجارت بسته است، می تواند به افراد تحت پوشش این بیمه خدمت رسانی نماید. افراد تحت پوشش می توانند با مراجعه به این مرکز طرف قرارداد با بیمه تجارت از خدمات آزمایشگاه آن در تمامی ایام هفته بهره مند شوند و با وجود سیستم آنلاین در بخش پذیرش و جوابدهی در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند.

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه تجارت نو

برای آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه) پرینت نسخ الکترونیکی چنانچه کارت شناسایی همراه نبود احراز هویت انجام شود.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند. آدرس: بلوار میرداماد نبش خیابان حصاری پلاک 134 طبقه هفتم تلفن: 96990

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *