بیمه-های-عماد11q

این مرکز با سابقه کاری درخشان طی قرارداد با بیمه تامین اجتماعی، آمادگی خود را در راستای ارائه خدمات در شان بیمه شدگان تامین اجتماعی اعلام نموده است. این مرکز طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی با داشتن بخش های تخصصی پیشرفته بوده و تجهیزات مدرن آماده ارائه هرگونه خدمات آزمایشگاهی در تمامی ایام هفته به افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی می باشد. تست هایی مثل ویتامین دی و HBA1C فقط این دو تست در بیمه تامین اجتماعی شخص مراجعه کننده هر 90 روز یکبار میتواند انجام دهد.اگر نسخه الکترونیک باشد و بیمار کمتر از 3 ماه این دو  تست یا یکی از این دو تست را بخواهد انجام بدهد به شرط تجویز پزشک هنگام تاییدیه نهایی گرفتن سایت پیغام میدهد که کمتر از 90 روز این تست انجام شده دو ما باید هزینه را از بیمار بگیریم البته باید این موضوع به بیمار کاملا اطلاع رسانی شده و در صورت تمایل به شرط پرداخت هزینه انجام بدهد.

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه تامین اجتماعی

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه) پرینت نسخ الکترونیکی

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …) مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد. در بین آزمایشگاه های طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی با تکیه بر پرسنل مجرب و کاربلد خود آماده خدمت رسانی به تمامی عزیزان بیمه شده تامین اجتماعی به صورت حضوری و غیر حضوری میباشد.با استفاد از خدمات غیر حضوری شما عزیزان می توانید در وقت و هزینه رفت و امد خود صرفه جویی کرده و همچنین برای دریافت جواب آزمایش از طریق سایت اقدام کنید. آدرس: منطقه 2، خیابان آزادی، نبش خیابان وزارت کار، پلاک 345 تلفن: 66580633

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *