بیمه-های-عماد2

این مرکز از مراکز معتبر و حرفه ای طرف قرارداد با بیمه بانک کشاورزی می باشد. از این رو تمامی مراجعین تحت پوشش بیمه بانک کشاورزی از جمله کارکنان محترم این بانک می توانند از خدمات آن بهره مند گردند. بیمه شدگان بانک کشاورزی برای انجام کلیه تست های تخصصی ، فوق تخصصی و پاتولوژی لازم می توانند در تمامی ایام سال با مراجعه حضوری و یا غیر حضوری می توانند از خدمات آزمایشگاهی ما  استفاده کنند.آزمایشگاه عماد با دارا بودن پرسنل قوی و تجهیزات به روز آزمایشگاهی در خدمت بیمه شدگان بانک کشاورزی می باشد.

مدارک لازم جهت ارائه خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بانک کشاورزی

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکترونیک

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تست خارج از تعهد

شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ اشد مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد. هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده و بیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … آدرس: بزرگراه جلال آل احمد، نبش خیابان پاتریس لومومبا تلفن: 88232324

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *