بیمه-های-عماد17

این مرکز از جمله  آزمایشگاه های معتبر و خوش سابقه  ای است که طرف قرار داد با بیمه بانک صادرات می باشد . در واقع این مرکز طرف قرار داد با بیمه بانک  صادرات با داشتن پرسنلی مجرب ، متعهد ، متخصص و با تجربه در تمامی مراحل انجام تست ها و بخش های خون شناسی ، میکروب ، هورمون ، سرولوژی ، ادرار ، انعقاد ، بخش کرونا و غیره در خدمت ارباب رجوعان عزیز تحت قرار داد با این بیمه می باشد. در ضمن این مجموعه با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات آزمایشگاهی، مطمئن ترین جواب ها را در اختیار بیمه شدگان بانک صادرات قرار داده و آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در تمامی ایام سال از جمله تعطیلات رسمی می باشد. آدرس: تهران – خیابان شهید مطهری – روبروی ترکمنستان – ساختمان پروشات – طبقه پنجم – واحد ۳۰ تلفن: ۰۲۱۸۸۴۳۷۲۵۲   تلفکس: ۰۲۱۸۸۴۵۴۵۴۴    همراه:۰۹۱۲۳۱۸۷۰۰۹

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه صادرات

اصل نسخه (در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه) پرینت نسخ الکترونیکی

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *