بیمه-های-عماد23

‌شرکت بیمه ایران یکی  از مراکز خوشنام در این صنعت بوده و یکی از معروف ترین شرکت‌های بیمه در ارائه بیمه نامه‌ های درمانی می ‌باشد. از این رو بسیاری از بیمه گذاران تمایل دارند که از خدمات بیمه این شرکت به صورت انفرادی، خانوادگی یا گروهی در آزمایشگاه استفاده نمایند. در همین راستا این مجموعه به منظور رفاه حال مراجعه کنندگان، خدمات خود را برای دارندگان بیمه ایران فعال نموده است و افراد می توانند به راحتی امور آزمايشاتی خود را به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق سایت انجام دهید بدین صورت که  محل مورد نظر خود را مشخص کرده هماران ما در آزمایشگاه عماد در کمترین زمن ممکن با شما تماس گرفته و هماهنگ هاای لازم را انجام می دهند.

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی جنوبی، خیابان برزیل غربی، پلاک ۵۱ ،کد پستی:۱۴۳۵۸۱۴۷۱۵ ، صندوق پستی: ۶۳۶۳-۱۴۱۵۵ تلفن : ۸۶۰۹۲۲۳۸_ پیشخوان خدمات الکترونیک ۰۹۶۶۸ فکس :۸۸۹۵۴۶۶۹ –  pr_irc@iraninsurance.ir    ۸۸۹۵۴۶۹۸

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه ایران

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکترونیکی

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *