بیمه-های-عماد8

این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین ومجهزترین مراکز طرف قرارداد با بیمه البرز می باشد. دارندگان این بیمه درمانی می توانند در تمامی ایام هفته و حتی در روزهای تعطیل از خدمات این آزمایشگاه بهره مند گردند. در واقع این مرکز طرف قرارداد با بیمه البرز با استفاده آخرین تکنولوژی های روز دنیا و سیستم سرویس دهی آنلاین، موفق شده تا بهترین خدمات را در بالاترین دقت و کوتاه ترین زمان در اختیار مراجعین تحت پوشش بیمه البرز قرار دهد.

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه البرز

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه)پرینت نسخ الکترونیکی چنانچه کارت شناسایی همراه نبود احراز هویت انجام شود.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …)مجدد وارد برنامه آزمون شده. مثلابیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را باید پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ است مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند.مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند. مثال:اگر شخص بیمه تکمیلی البرز با فرانشیز 20 درصد دارد،باید 20 درصد از 60 هزار تومان را پرداخت کند.

بیمه شدگان بیمه البرز

بیمه البرز با داشتن تقریبا پنجاه سال سابقه و بهره مندی از اعتبار نزد بیمه شدگان خود با تکیه به قابلیت های حرفه ای خود در حال ارائه خدمات به بیمه شدگان خود می باشد. این مجموعه باعقد قرارداد با بیمه البرز بر آن شده است که سهمی در خدمات آزمایشگاهی به شما عزیزان داشته باشد. آدرس: خیابان سپهبد قرنی نبش کیم خان پلاک 4 تلفن: 9-8903201

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *