بیمه-های-عماد5

بیمه آسیا یکی از معتبرترین و با تجربه ترین بیمه های طرف قرارداد با این مجموعه می باشد. در واقع این آزمایشگاه با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های مورد تایید وزارت بهداشت جهانی ونظام بهداشتی آماده خدمت رسانی به دارندگان بیمه سینا می باشد.

مدارک لازم جهت استفاده از خدمات آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه آسیا

اصل نسخه(در سربرگ پزشک،مهر شده،کپی کارت ملی یا شناسنامه) پرینت نسخ الکترونیک مراجعین گرامی که تحت پوشش بیمه سینا می باشند، برای انجام آزمایشات مورد نظر خود می توانند  در تمامی ایام ماه و سال که شامل روز های تعطیل رسمی نیز می باشد، میتوانند از خدمات  عماد بهره مند گردند. در ضمن این مرکز به صورت غیر حضوری و انلاین به مراجعین خود خدمت رسانی نیز میکند بدین صورت که از طریق سایت می توانید برای انجام آزمایشات مورد نظر خود اقدام کنید تا همکاران ما برای مراجعه حضوری در محل شما هماهنگی های لازم را انجام دهند که برای این خدمت پرینت نسخ الکترونیکی لازم می باشد.

تست خارج از تعهد

هنگام پذیرش اگر تستی خارج از تعهد بود (به این معنی که در صفحه پذیرش تستی که وارد میکنیم مثلا اچ پایلوری استول کادر دور کد تست قرمز رنگ میشود) در اینصورت بیمار باید هزینه تست را خودش پرداخت کند ،اگر بیمار بیمه تکمیلی داشت و ما با بیمه تکمیلی فرد مراجعه کننده قرار داد داشتیم باید فرانشیز از بیمار دریافت شود .وارد سایت بیمه تکمیلی مثلا آسیا شده کد ملی شخص را وارد میکنیم گزینه آزمایش را انتخاب کرده پایین صفحه فرانشیز بیمار هایلایت میشود (فرانشیز 10 درصد یا 20 درصد …) مجدد وارد برنامه آزمون شده مثلا بیمه تکمیلی اسیا 10 درصد را انتخاب میکنیم و سیستم محاسبه میکند که بیمار چه مبلغی را بای پرداخت کند … تست خارج از تعهد:شامل تست هایی میشود که بیمه پایه هزینه رو پرداخت نمیکند به دو دلیل یا مبلغ تست بالاست مثلا 200 هزار تومان و یا تست به معنای چکاپ اشد مثل پاپ اسمیر،غربالگری،پاتولوژی ها و … چون شخص در حال حاضر که بیماری دارد این آزمایشات خاص را انجام میدهد.

فرانشیز

اصطلاح فرانشیز به مبلغی از خسارت گفته میشود که به عهده بیمه گذار است،بیمه گر نسبت به آن تعهدی ندارد .قسمتی از خسارت است که شرکت بیمه پرداخت نمیکند.این خسارت به عهده بیمه گذار استباقی میماند. مثلا اگر هزینه تستی 60 هزار تومان است و این تست را بیمه پایه پرداخت نکند با توجه به فرانشیزی که بیمار در قرارداد با بیمه تکمیلی خود دارد باید مابه التفاوت بیمه را پرداخت کند.

بیمه آسیا

با توجه به گروهی بودن بیمه آسیا صاحبان مشاغل میتوانند جهت انجام آزمایش ها و تست های دوره ای کارکنان خود با این مرکز قرار داد بسته تا قدم بزرگی در جهت حفظ سلامتی و پیشگیری از بروز انواع بیماری ها و بالا بردن سطح سلامت کارکنان خود داشته باشند. آدرس: خیابان طالقانی بین سپهبد قرنی و استاد نجات اللهی شماره 310 تلفن:60 -88800950 تلفنخانه مرکزی بیمه آسیا: 8707

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *